Weersverwachting Tenerife

Zoals u weet blijft het voorspellen van het weer een moeilijke zaak. U kunt er nooit zeker van zijn dat het klopt. Doorgaans is het op Tenerife prachtig weer, zowel in de zomer als in de winter.

TENERIFE WEATHER

Klimaattabel van Tenerife, zuidkust

MaandGemiddelde
temperatuur overdag
in °C
Gemiddelde
temperatuur
‘s nachts
in °C
Aantal
zonuren
per dag
Dagen neerslag /
regen per maand
Temperatuur van
het zeewater
in °C
Januari21156519
Februari20157419
Maart21167319
April22179220
Mei241810121
Juni262011022
Juli282111023
Augustus292310023
September27229123
Oktober26198224
November23187422
December22166520